Triples - Honour Board

2017 Lorainne Belling, Jan Newell & Chris Gordon (s) Harbord   Clare Turner, Janet Welsh & Sue Marshall (s) Dee Why
2016 Masako Sato, Genevieve Delves & Virginia Longfellow (s) Harbord   Pat Mitchell, Sue Marshall & Clare Turner (s) Dee Why
2015 Susan Laidlaw, Jan Newell, and Chris Gordon (s) Harbord Won Region D Rothwell, Lione Boylan and Annie Bowen-Old (s) Manly
2014 Bo Hanmer, Doreen Milburn and Troy Overy (s) Avalon Won Region Masako Sato, Jan Newell, and Chris Gordon (s) Harbord
2013 Joan Madden, Val Christensen, Rosalie Vade (s) Mona Vale State runners-up Julie John, Nannette Crawshay, Robin Morron (s) Dee Why
2012 Masako Sato, Jan Newell & Chris Gordon (s) Harbord   Chris Russell   Barbara  Green  Marie Smith (s) (Newport)
2011 Joan Madden, Val Christensen, Rosalie Vade (s) Mona Vale Won Group Kathy Anderson, Jo Freeman, Nancy Etherington (s) Seaforth
2010 Robyn Courtney, Shirley MacGrory, Janet Welsh (s) Dee Why   Willie Wardroper, Chris Binfield, Irene Bradley (s) Pittwater
2009 Masako Sato, Lorainne Belling, Sharon Rudman (s) Harbord   Lesley Kennedy, Thelma Grace, Ita Maletta (s)   Dee Why
2008 Sue McGinness, Joan Herringe, Jan Davis (s) Harbord   Liz Sirotic, Jan Tucker, Rosalie Vade (s) Mona Vale
2007 Ailsa Meadows, Helen Edwards, Helen Cordaiy (s) Newport Beach Won Group Jan Tucker, Betty Davy , Rosalie Vade (s)         Mona Vale
2006 Coral Lindley, Val Miller , Marie Smith (s) Newport Beach   Joan Madden, Rosie Serich , Rosalie Vade (s)   Mona Vale
2005 Doris Sheppard (s) Betty Davy , Liz Sirotic - Mona Vale   Jo Freeman, Judith Doig & Judy Rabbidge - Seaforth
2004 Liz Sirotic, Betty Davy , Rosalie Vade (s) Mona Vale   Phil Bullen, Pam Lees & Sue McMasters (s)     Manly Vale
2003 Joan Herringe, Betty Rowan , Annie Kendrick (s) Harbord   Lily Bryant, Clare Turner & Gwen Hill (s) Dee Why
2002 Joan McNee, Joan McLennan , Nancy Etherington (s) Seaforth   ?
2001 Liz Sirotic, Rosie Serich, Kit Moodie (s) Mona Vale   Jill Jenkinson, Sybil Lowe, Mavis Paton (s)   Seaforth
2000 Marnie Allison, J Kemsley & Ivy Sturits (s) Harbord Diggers   Elise Harland, Sharon Rudman & Betty Durler - Manly Central
1999 Liz Sirotic, Rosie Serich, Rosalie Vade (s)     Mona Vale   Elise Harland, Sharon Rudman & Betty Durler - Manly Central
1998 Esme Himsley, Jennifer Jaye , Nita Ginges (s)     Seaforth   Clare Turner, Joy Crothers , Gwen Hill (s)     Dee Why
1997 Esme Hemsley, Joan Baker , Nita Ginges (s) Seaforth   Cheryl Butler, June Leahy , Venice Jenkin (s)   Seaforth
1996 Nell Jones, Rosie Serich, Sandra Wolfe (s) Mona Vale   Esme Himsley, J. Baker, Nita Ginges - Seaforth
1995 Joan Herringe, Betty Rowan , Annie Kendrick (s) Harbord   Sue French, Sandra Wolf, Lola Goddard - Mona Vale
1994 Nell Jones, Rosie Serich & Joyce Saint (s) Mona Vale   Jennifer Jaye, June Robinson, Nita Ginges - Seaforth
1993 J Kemsley, I Patrick , Sandra Wolf (s) Harbord Diggers   Jan Tucker, Sue Cark , Rosalie Vade - Mona Vale
1992 Joan Bluett, L Shaw , Nita Ginges (s) Seaforth   H Gallantry, R Vade, Betty Haven - Narrabeen Memorial
1991 Ruth Deveerson, M Kaines & Norrie O'Connor (s) Harbord   Nell Jones, Rosie Serich, Norma Robinson, Mona Vale
1990 Nell Jones, Rosie Serich, Norrie O'Connor (s) Mona Vale   Merle Thomson, G Hubbard, Myrtle Strong (s) Harbord
1989 Helana Wuro, T Adams & J Bianco (s) Harbord Diggers   Mona Vale
1988 Patti Pyatt, Deidre Paterson, Norma Reid (s)    
1987 B Barras, N Whetton & Ann Eggleton (s) Harbord   ?
1982 Joan Bluett, Pat Wood , Betty Bunyard (s) Mackellar r/u state State runners up ?